Se afișează postările cu eticheta Iisus este Motivul. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Iisus este Motivul. Afișați toate postările
miercuri, 19 decembrie 2012
luni, 17 decembrie 2012
joi, 13 decembrie 2012
De ce nu? Sa cumparam sau sa trimitem pe net la prieteni numai felicitari crestine!
De ce nu? Sa cumparam sau sa trimitem pe net la prieteni numai felicitari crestine! Motivul? Daca ati observat, la librarii ori la mall-uri se gasesc din ce in ce mai putine felicitari cu Pruncul Isus ori alte personaje biblice. Noi ce fel de felicitari trimitem de Sarbatori? Este provocarea "Eveniment Crestin" pentru fiecare!
marți, 11 decembrie 2012
Iisus este Motivul
Pe Facebook a aparut o pagina foarte interesanta, intitulata "Iisus este Motivul". Aici se gasesc ganduri, fotografii si comentarii legate de Sarbatoritul lunii, Sarbatoritul lumii - Isus Hristos. Administratorii paginii au dat liber la share si va asteapta si pe dvs!
http://www.facebook.com/IisusEsteMotivul Eveniment Crestin
Abonați-vă la:
Postări (Atom)



